dimecres, 27 d’abril de 2011

Candidatures definitives.

Ja s'han publicat al BOPB (Butlletí Oficial de la Província de Barcelona) les candidatures definitives.
Les de CiU i Gent Fent Poble que, en un principi, no complien la paritat, ja han estat arreglades.

Candidatura nombre: 1

IMAGINA'T SANT FRUITÓS-ACORD MUNICIPAL (IMAGINA'T Sant Fruitós-AM)


1. Sr. AGUSTÍ MASANA I SANTAMARIA (ERC)

2. Sra. MANOLI MARTÍN I REY (PIRATA.CAT)

3. Sr. XAVIER SAGUÉS I TAÑÀ (ERC)

4. Sr. RICARD FONT I BERENGUERAS (Independent)

5. Sra. SUSANA TAYFOUR I FEJJEL (Independent)

6. Sr. ANTONI FONTCUBERTA I VIÑOLAS (Independent)

7. Sra. EMMA MORA I MELLADO (Independent)

8. Sra. MERCÈ CASTEJÓN I MARTÍNEZ (Independent)

9. Sr. MARC PORTELLA I MORALES (Independent)

10. Sra. EMMA PUICERCÚS I PESARRODONA (Independent)

11. Sr. RAUL HERNÁNDEZ I SALO (Independent)

12. Sra. JOSEFA HERNÁNDEZ I PARADA (Independent)

13. Sr. BARTOMEU CASES I AROLA (ERC)

Suplents:

1. Sra. ANTONIA VIÑAS I GARCIA (Independent)

2. Sr. JAUME SUBIRANA I CORTINA (ERC)


Candidatura nombre: 2

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)


1. Sr. TOMÁS CASERO GARCÍA (PSC-PM)

2. Sra. CRISTINA MURCIA CARABALLO (Independent)

3. Sr. JAUME SÁNCHEZ SIXTO (PSC-PM)

4. Sra. EVA FRANCH CASERO (PSC-PM)

5. Sra. MARIA FERNÁNDEZ GÓMEZ (PSC-PM)

6. Sr. ANTONI BOIX DE LA CASA (PSC-PM)

7. Sr. RAFAEL ÁLVAREZ AYALA (Independent)

8. Sra. JOSEFA PORTALES BARROSO (PSC-PM)

9. Sra. M. DOLORES PÉREZ MARTÍNEZ (PSC-PM)

10. Sr. DOMINGO MORALEJA ÁLVAREZ (PSC-PM)

11. Sra. ENMA CÁCERES CHAVA (PSC-PM)

12. Sr. ALBERT BOSCH GONZÁLEZ (PSC-PM)

13. Sr. JOSÉ PÉREZ NAVARRO (PSC-PM)

Suplents:

1. Sra. MANUELA MOYANO COTE (PSC-PM)

2. Sr. VALENTÍ CANIVELL CRIADO (PSC-PM)

3. Sr. ADRIÁN CRISTAL KESTELMAN (Independent)

4. Sra. M. JESÚS VARELA LORENZO (PSC-PM)


Candidatura nombre: 3

GRUP ELECTORAL GENT FENT POBLE (GfentP)


1. Sr. JOAN CARLES BATANÉS SUBIRANA

2. Sra. JUDIT VELASCO NOGUERA

3. Sra. MARTA FLOTATS RIERA

4. Sr. ISIDRE MALAGARRIGA SALA

5. Sr. XAVIER RACERO ESQUIUS

6. Sra. SÒNIA CARNÉ SANCHEZ

7. Sr. JOAN CAMPS PRAT

8. Sra. M.TERESA VALL PUIG

9. Sr. PERE GARCÍA FERNANDEZ

10. Sr. JOSEP NOGUER CANAL

11. Sra. MARIA ANTÒNIA LAO LUQUE

12. Sr. DAVID LLIBRE BARALDÉS

13. Sra. MONTSERRAT FERRER CLOTET

Suplents:

1. Sr. IGNASI SALA GUITART

2. Sr. JORDI PLANAS PURTÍ

3. Sra. ALBA SABATA CARRERA

4. Sra. MARIA CARMEN GARCIA FERNANDEZ


Candidatura nombre: 4

INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERRA UNIDA i ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUiA-E)

1. Sra. LIDIA GIMÉNEZ GARCÍA

2. Sr. DAVID RUIZ MATEOS

3. Sr. CARLOS CASTELLANO PUIG

4. Sra. NÚRIA SALA CABAÑERO

5. Sr. ANTONIO RAMÍREZ GUERRERO

6. Sra. JOSEFA PARRA MONTOYA

7. Sr. JOSÉ MARÍA GUTIÉRREZ GATA

8. Sr. JOSÉ MÁRQUEZ MÁRQUEZ

9. Sra. MARIA ROSA POU QUER

10. Sr. JORGE GARCÍA MADUEÑO

11. Sra. TANIA GARCÍA CASTILLO

12. Sr. CARLES SALA CABAÑERO

13. Sra. CRISTINA MARTÍN CONDE

Suplents:

1. Sr. ALBERT MENA PÉREZ

2. Sra. MARIA MATEOS YESTE


Candidatura nombre: 5

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. JORDI ALEU ALCAÑIZ

2. Sr. MARC ALEU RODRIGUEZ

3. Sr. ASKATU ESTEVEZ RODRIGUEZ

4. Sra. GEMMA SANCHEZ SALVADO

5. Sra. JUANA MORENO DIAZ

6. Sr. EDUARDO NIETO GOMEZ

7. Sr. FERRAN MANDAÑA TARDA

8. Sra. ASUNCION RODRIGUEZ COBAS

9. Sr. ANTONIO RUIZ PEÑA

10. Sra. CRISTINA GOMEZ RODRIGUEZ

11. Sra. MANUELA RODRIGUEZ CARRETERO

12. Sra. PATRICIA MARTINEZ CAÑABATE

13. Sr. ALEJANDRO CARDONA SEGURA


Candidatura nombre: 6

CONVERGENCIA I UNIO (CiU)

1. Sra. MERCÈ CASALS MARTINEZ

2. Sr. VICENÇ LLORENS CONCUSTELL

3. Sr. ROGER GRANDIA BORRAS

4. Sra. DOLÇA-OLGA GONZALEZ RECACHA

5. Sr. PERE CANYES SERRA

6. Sr. JOSE MANUEL MOLINA MILLS

7. Sr. NARCÍS LUPON SALA

8. Sra. OLGA ESCUDE CASADEVALL

9. Sra. NOELIA LISTAN VEGA

10. Sr. DAVID FERNANDEZ CASANOVAS

11. Sra. MARIA ALBA MORENO SELLARES

12. Sr. ANTONIO SAURA MARTINEZ

13. Sra. ISABEL MELGAR BALLUS

Suplents:

1. Sr. ANGEL BERENGUERAS URSUL

2. Sra. SONIA MARTINEZ MARTINEZ

3. Sr. CARLES OBIOLS GORDO

4. Sra. ANA BELEN DOMENE CHECA

5. Sr. CARLES PEDRA VIÑALS

6. Sra. NURIA ALOY LOPEZ

7. Sra. VIRGINIA GARCIA FERNANDEZ

8. Sr. RAMON CIRERA LAMARCA

9. Sr. JOSE RAFART CORTES


La resta de municipis els trobareu aquí: BOPB

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada